Konferencja

Konferencja

Read More

Zapraszamy na Forum dla Zarządców Nieruchomości

XIV Forum dla Zarządców Nieruchomości 

TERMIN: 12.06.2024 r., godz. 9.00-16.00 (rejestracja uczestników od godz. 8.15)

MIEJSCE: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna, ul. Okopowa 59, Warszawa (piętro IV)

 

Forum dla Zarządców Nieruchomości od lat skupia wszystkie strony aktywnie działające w branży: zarządców nieruchomości wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, zarządców zasobów komunalnych i deweloperów oraz dostawców wyrobów i usług. 

12 czerwca 2024 r. w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie odbędzie się XIV edycja wydarzenia. Tematem wiodącym konferencji będą „Zarządzanie nieruchomościami w przepisach prawa i w praktyce”.

Podczas konferencji eksperci będą mówili o nowelizacji m.in. przepisów Prawa budowlanego, Prawa energetycznego i ich wpływie na zarządzanie nieruchomościami. Nie zabraknie debat i paneli dyskusyjnych o postulowanych przez zespół prawników i ekspertów rynku nieruchomości zmianach w uchwalonej 30 lat temu ustawie o własności lokali. Podczas Forum będzie można poznać nowe szanse i możliwości zmniejszenia kosztów energii w budynkach wielorodzinnych, które daje KPO, a także dowiedzieć się o korelacji (lub jej braku) prawa i podatków w zarządzaniu nieruchomościami.

 

Nie przegap wydarzenia,
wypełnij formularz,
a my powiadomimy Cię o szczegółach.

Administrator i Menedżer Nieruchomości